Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak dobrać zamiennik?
#1
Może warto najpierw przejrzeć ofertę producentów? Każdy, kto ma jakieś doświadczenia z tym czy z tamtym producentem, na pewno chętnie chwali się tym na forum. Szczególnie, jeśli produkt nie spełnił wymagań ani oczekiwań.
Odpowiedz
#2
Producent nigdy nie zgodzi się na zamienniki, więc czytane instrukcji mija się z celem. Nie znajdziesz tam też informacji, jak taki zamiennik zamontować. Najlepiej jest poczytać albo popytać w sklepie z zamiennikami, jaki byłby najodpowiedniejszy do naszego modelu drukarki.
Odpowiedz
#3
Zawsze zanim zabierzesz się za szukanie zamiennika musisz przeczytać w instrukcji, co na to producent.
Odpowiedz
#4
Na pewno odpadają wszyscy producenci, których widzimy pierwszy raz na oczy – szkoda drukarki, bo taki tusz może nam z miejsca zniszczyć urządzenie. Najlepiej dopłacić trochę i kupić coś naprawdę dobrego i wydajnego. W sumie całkiem dobrą ofertę i do tego bogatą mają polscy producenci.
Odpowiedz
#5
Ja zawsze sprawdzam na opakowaniu, jakie normy testy spełnia taki tusz i dopiero wtedy zaczynam się nim interesować.
Odpowiedz
#6
Zamienniki muszą pasować do modelu drukarki i dobieraniem tego zajmuje się najlepiej osoba sprzedająca takie zamienniki. Jednak nie pokusiłbym się na kupowanie byle czego, bo później taki gorszej jakości tusz jest w stanie zepsuć czy zatrzeć głowicę. A wtedy – serwis.
Odpowiedz
#7
Skąd mogę wiedzieć, że dobrze dobrałam zamiennik do drukarki?
Odpowiedz
#8
Na pewno nie szukaj i nie sugeruj się jedynie ceną. Jak coś jest dziwnie tanie to niekoniecznie musi być to dobre.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości