Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak dobrać zamiennik?
Może warto najpierw przejrzeć ofertę producentów? Każdy, kto ma jakieś doświadczenia z tym czy z tamtym producentem, na pewno chętnie chwali się tym na forum. Szczególnie, jeśli produkt nie spełnił wymagań ani oczekiwań.
Odpowiedz
Producent nigdy nie zgodzi się na zamienniki, więc czytane instrukcji mija się z celem. Nie znajdziesz tam też informacji, jak taki zamiennik zamontować. Najlepiej jest poczytać albo popytać w sklepie z zamiennikami, jaki byłby najodpowiedniejszy do naszego modelu drukarki.
Odpowiedz
Zawsze zanim zabierzesz się za szukanie zamiennika musisz przeczytać w instrukcji, co na to producent.
Odpowiedz
Na pewno odpadają wszyscy producenci, których widzimy pierwszy raz na oczy – szkoda drukarki, bo taki tusz może nam z miejsca zniszczyć urządzenie. Najlepiej dopłacić trochę i kupić coś naprawdę dobrego i wydajnego. W sumie całkiem dobrą ofertę i do tego bogatą mają polscy producenci.
Odpowiedz
Ja zawsze sprawdzam na opakowaniu, jakie normy testy spełnia taki tusz i dopiero wtedy zaczynam się nim interesować.
Odpowiedz
Zamienniki muszą pasować do modelu drukarki i dobieraniem tego zajmuje się najlepiej osoba sprzedająca takie zamienniki. Jednak nie pokusiłbym się na kupowanie byle czego, bo później taki gorszej jakości tusz jest w stanie zepsuć czy zatrzeć głowicę. A wtedy – serwis.
Odpowiedz
Skąd mogę wiedzieć, że dobrze dobrałam zamiennik do drukarki?
Odpowiedz
Na pewno nie szukaj i nie sugeruj się jedynie ceną. Jak coś jest dziwnie tanie to niekoniecznie musi być to dobre.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości