Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rady dla kupujących drukarki?
#1
Jasne! Przede wszystkim musisz określić powód zakupu, częstotliwość użytkowania no i oczywiście zasięg – czy ma to być stricte domowy sprzęt czy raczej biurowy.
Odpowiedz
#2
Czy ktoś ma jakieś rady związane z kupowaniem drukarki?
Odpowiedz
#3
Koniecznie musisz określić budżet, jaki chcesz przeznaczyć na zakup tego urządzenia, bo inaczej zginiesz w lesie ofert. Tego sprzętu jest naprawdę MNÓSTWO.
Odpowiedz
#4
Warto też wiedzieć, czy chcemy drukować w kolorze czy tylko czarno-białe kopie, czy przyda się nam urządzenie wielofunkcyjne, czy nie, czy chcemy drukować na niej również zdjęcia…
Odpowiedz
#5
Ważny jest też producent – wiadomo, że za bardziej renomowanego będziemy musieli zapłacić nieco więcej, ale mamy gwarancję solidnego wykonania.
Odpowiedz
#6
Dobrze jest też pomyśleć o samych kosztach dalszej eksploatacji, o tym, czy będziemy korzystać z oryginalnych części czy raczej z zamienników. Zdarza się, że bardzo tanie drukarki mają bardzo drogie oryginalne tusze lub na odwrót.
Odpowiedz
#7
Mało kto myśli też o tym, gdzie zmieścić takie urządzenie. O ile sama drukarka dzisiaj nie zajmuje zbyt wiele miejsca i czasem nawet wygląda całkiem fajnie, to już takie urządzenie wielofunkcyjne potrzebuje dla siebie naprawdę sporo miejsca.
Odpowiedz
#8
No i szybkość drukowania, przecież nie bez znaczenia jest, czy drukarka mieli jedną stronę przez 10 minut, ale jest tania w eksploatacji, czy bardziej przypomina karabin maszynowy…
Odpowiedz
#9
Coraz częściej przydaje się też posiadanie w drukarce funkcji drukowania bezprzewodowego – korzystanie z miliona kabli może się prędzej czy później okazać dosyć kłopotliwe.
Odpowiedz
#10
Niektóre – szczególnie te drogie, mają bardzo fajne wbudowane funkcje, który być może dla kogoś okażą się całkowicie niezbędne do dalszej egzystencji Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości